تدبیر
پترو
انرژی
Tadbir
Petro
Energy

Pioneer in providing technology, sustainable, and science-oriented management

درباره تدبیر پترو انرژی

tadbir petro energy - Achieving a record of 25+ Wells Services in 8 months period

تدبیر پترو انرژی

تدبیر پترو انرژی به‌عنوان یک شرکت خصوصی فعال در بخش بالادستی صنعت نفت و گاز با چشم‌اندازی بر پایه فناوری‌های نوین و مدیریت دانش‌محور و پایدار به مشتریان خدمات ارائه می‌کند.
TPE تمام جنبه‌های موردنیاز صنعت را در پروژه‌های «مهندسی، تدارکات، حفاری و خدمات» پوشش می‌دهد.
همچنین این شرکت در قراردادهای خود با شرکت ملی نفت ایران و زیرمجموعه‌ها، تنوع خدمات تخصصی‌اش را در زمینه انگیزش چاه و خدماتی مانند سیمان‌کاری و حفاری به‌گونه‌ای یکپارچه طراحی کرده تا بستر انجام پروژه‌ها را در داخل و خارج از کشور فراهم کند.
تدبیر پترو انرژی مفتخر است که در طی بیش از ده سال حضور پویا در گستره صنعت نفت و گاز و انرژی پروژه‌های خود را با هزینه مشخص در زمان معین و با کیفیت مطلوبِ کارفرمایان به سرانجام رسانده است.

خدمات ما
خدمات مهندسی و مديريت پروژه حفاری و توليد
خدمات تأمين و مهندسی سيال حفاری و مديريت پسماند
خدمات تاج چاه
خدمات مسدودسازی چاه
خدمات چاه‌پيمايی
خدمات فرازآوری با نيتروژن
خدمات چاه‌آزمايی با دستگاه فراورش سيار
خدمات لوله مغزی سيار
سیمان کاری
انگیزش چاه
tadbir petro energy - Achieving a record of 25+ Wells Services in 8 months period

فرآیند بهره‌وری

مکانیزمی، که رقابت‌پذیری را در یک سازمان ایجاد می‌کند، کارآیی در استفاده و ترکیب منابع موجود است. در شرکت تدبیر پترو انرژی، ارتقای راندمان، مانند سایر عوامل و فرآیندهای سازمانی، از برجسته‌ترین رویکردهای مدیریتی و یکی از موضوعات اصلی به شمار می‌رود. به طوری که چرخه مدیریت بهبود راندمان به فرآیندی ثابت بین پرسنل شرکت تبدیل شده است. بر همین اساس، تیم مدیریتی به‌طور مستمر در حال طراحی یک شرایط مطلوب است و با رصد کردن مداوم شرایط ایده‌آل بر روی شرایط عملیاتی مطلوب متمرکز شده است. از آنجایی که چرخه بهبود کارایی در یک سازمان یک اقدام جمعی و سازمانی است، مشارکت افراد در سطوح مختلف به فرهنگ‌سازی و تثبیت آن کمک می‌کند، بنابراین ما در TPE با آموزش و اطلاع‌رسانی تلاش می کنیم تا بستری مناسب را برای بهبود فرآیندها طراحی کنیم.
مدیریت پایدار‌
با توجه کاهش فشار میادین نفتی در حال توسعه، فرآیند استخراج نفت و گاز نسبت به گذشته پرهزینه‌تر، دشوارتر و زمان‌برتر شده است و طبیعتاً، شناخت این مشکلات فنی و ارزیابی ریسک قبل از شروع عملیات، منجر به صرفه‌جویی در هزینه و افزایش تولید خواهد شد. شرکت تدبیر پترو انرژی توانسته است با ارائه روش‌های مدیریت پایدار به مشتریان، مسیری را برای تکمیل عملیات با حداقل اتلاف زمان و حداکثر بازدهی ایجاد کند.

مزیت رقابتی

با توجه به خصوصی بودن شرکت تدبیر پترو انرژی در مقایسه با سایر شرکت‌های فعال در حوزه نفت و گاز ایران، شرکت سرعت‌عمل بسیار بالایی را در ارائه خدمات حفاری داراست که طی آن تمامی تصمیمات عملیاتی در کمترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت انجام می‌گیرند. ضمناً، شرکت از مدرن‌ترین تجهیزات موجود در داخل کشور بهره می‌برد که توسط کادری مجرب و متخصص مورد استفاده قرار می‌گیرد.
Health & Safety

TPE’s concerns of health and safety Impact.

Environmental Performance

The oil and gas market is going through an irreversible transformation as sustainability and climate change take center stage.

آخرین اخبار

مهر 30, 1401
شرکت تدبیر پترو انرژی در گام اول توسعه خدمات خود در شهریور ۱۳۹۹ موفق شد خدمات سیمان‌کاری را به‌صورت یکپارچه برنامه‌ریزی و اجرا کند.
مهر 25, 1401
واحد آموزش و فنی مهندسی شرکت تدبیر پترو انرژی در راستای ارتقای سطح آموزشی افراد شاغل در حوزه نفت و همچنین تبادل تجارب عملیاتی
مهر 19, 1401
خرسندیم اعلام کنیم که شرکت تدبیر پترو انرژی از دی ماه ۱۴۰۰ به رکورد ارزشمند آزمایش بیش از 25 خدمات در چاه‌های میدان نفتی

Apply Now for Exciting Employment Opportunities!